Zostań dobrym obserwatorem

Zapraszamy Cię na spotkania, które zmienią Twoje postrzeganie rzeczywistości oraz pomogą Ci zrozumieć, że fotografia to nie tylko zaawansowany technologicznie sprzęt i programy do obróbki zdjęć. Jeżeli już teraz zgadzasz się z tym stwierdzeniem – jesteś w dobrym miejscu. Spotkasz ludzi, dla których fotografia jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Poznasz zawód fotoreportera i fotografa studyjnego od kuchni. Dowiesz się jak sprostać trudnościom oraz jakie nawyki w sobie wykształcić, aby fotografować lepiej.

 
 

Wybierz najlepsze szkolenie dla Ciebie

Teoria

Dopiero zaczynasz? Warsztaty teoretyczne są idealnym wyborem. Wprowadzimy Cię do świata fotografii i przekażemy solidne podstawy, które pomogą Ci w przyszłości udoskonalić umiejętności. Dowiesz się jak uniknąć częstych błędów oraz stworzyć swój własny styl fotografowania. Zyskasz umiejętności niezbędne w fotografii amatorskiej oraz profesjonalnej. Warsztaty teoretyczne to także świetne rozwiązanie dla osób, które fotografują intuicyjnie i chcą poszerzyć swoją wiedzę techniczną.

Studio

Interesujesz się fotografią studyjną? Sprawdź swoje umiejętności w profesjonalnym studio pod okiem profesjonalistów. Specjalnie dla Ciebie wynajmiemy studio i przekażemy Ci niezbędną wiedzę dotyczącą oświetlenia, ustawienia i technik fotografii. Nie ma znaczenia, czy interesujesz się fotografią modową, portretową czy produktową – mamy duże doświadczenie we wszystkich obszarach i chętnie przekażemy Ci nasze wskazówki!

Plener

Fotografia plenerowa i reportażowa to jedne z naszych ulubionych tematów. Jeżeli tak jak my uwielbiasz uwieczniać na fotografiach codzienne życie, zapraszamy do udziału w warsztatach plenerowych. Wybierzemy dogodną dla Ciebie lokalizację i udamy się z aparatami na długi spacer po okolicy. Omówimy Twoje fotografie, sposób pracy i przekażemy cenną wiedzę. Pamiętaj, że pogoda nie jest przeszkodą – im więcej wyzwań, tym lepiej dla Twoich umiejętności fotograficznych!

Skontaktuj się z nami, a ustalimy odpowiedni dla Ciebie termin warsztatów indywidualnych.
Zbierz grupę znajomych i zgłoś ją na warsztaty grupowe – dostosujemy się do Waszych wytycznych. Jeżeli chcesz uczestniczyć w warsztatach grupowych, ale nie masz towarzysza, śledź nas na Facebooku – znajdziesz tam zapowiedzi najbliższych warsztatów.
Czas trwania warsztatów to około 5 godzin – zarezerwuj wolny czas!