Kilka słów o nas

Od kilkudziesięciu lat zawodowo zajmujemy się opowiadaniem historii. Dziś chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem.

 

 
 

Praktyczne umiejętności

Na naszych warsztatach udoskonalisz swoje umiejętności lub zdobędziesz silne podstawy.  W zależności od poziomu wiedzy, nauczysz się szczegółowej obsługi aparatu i robienia zdjęć od strony technicznej lub całkowicie zmienisz swoje postrzeganie świata. Dowiesz się jak dostrzegać fotografię w codziennym życiu. Jak patrzeć uważnie i zauważać to, co dla innych pozostaje niewidoczne.

Program dopasowany do Twoich potrzeb

Oferujemy Ci spotkania podczas których rozwiniesz swoje umiejętności i dojdziesz do najlepszego kadru. Jeżeli szukasz typowych korepetycji ze ścisłym programem – jest ich na rynku wiele i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli natomiast szukasz miejsca, w którym nie będziesz anonimowy, a program będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań – zgłoś się do nas.

Indywidualne podejście

Nie jeździmy według trasy jak autobusy, ale na życzenie niczym taksówki. Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym zawsze jest czas na rozmowę o fotografii. Rozmowę, a nie wykład. Chcemy, by warsztaty dały Ci możliwość swobodnej wymiany swoich spostrzeżeń z innymi i szansę na omówienie wykonanych przez Ciebie zdjęć.

Sprzęt? Nie jest najważniejszy

Nie ma znaczenia, czy fotografujesz lustrzanką czy smartfonem. W świecie fotografii liczy się to jak dobrym obserwatorem jesteś, a my pomożemy Ci nim zostać. Wszystko po to, aby fotografować lepiej.

PIOTR LIPIŃSKI

Pasjonat fotografii, który z aparatem w ręku przemierzył sporą część świata. Publikował zdjęcia z Etiopii, Tybetu, Meksyku, Maroka. Zawodowo reporter historyczny, autor wielu książek, wśród nich „Geniusz i świnie”, „Anoda” oraz „Absurdy PRL-u”. O swoich książkach zwykł mówić: interesuje mnie każdy news, pod warunkiem, że zdarzył się pół wieku temu. Pewnie dlatego najbardziej lubi fotografować w krajach, w których czas zatrzymał się dawno temu.

Zdobywca nagrody prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich za dokument „Co się stało z polskim Billem Gatesem”.

Publikował felietony w popularnym blogu technologicznym Spider’sWeb .

 

SŁAWOMIR KAMIŃSKI

Fotograf z 30 letnim doświadczeniem. Od 25 lat związany z jedną z największych gazet codziennych w kraju. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień, juror Grand Press Photo 2015. Publikował w większości polskich czasopism, a także zagranicznych, takich jak francuski Liberation czy niemiecki Berliner Zeitung. Współpracuje z dużymi agencjami PR. Brał udział w dużych realizacjach reklamowych m.in. dla Agory, Zelmera, Pekao, PZU czy TP S.A.

Kojarzony przede wszystkim z fotografią polityczną, na co dzień zajmuje się także motoryzacją, modą, portretami